O co chodzi z tą Kreaturą-Art?

Portal działa już parę miesięcy, wypada więc bliżej przedstawić się i napisać parę słów o sobie, o tym  jak narodził się pomysł na Kreaturę-Art.

Jestem dojrzałą kobietą, z bagażem życiowych doświadczeń, które sprowokowały mnie do poszukiwania odpowiedzi na pytanie o sens tego co nas w życiu spotyka i szukania czegoś więcej …

Obdarzona zostałam talentem plastycznym, ot taki dodatek, z którym do tej pory nie bardzo wiedziałam co zrobić. Malowanie i akt tworzenia przynosi spełnienie, ale przychodzi taki moment kiedy chcesz, aby ta kreacja służyła czemuś większemu, aby zmieniała się w konkretne dobro i przynosiła radość nie tylko twórcy.

Kocham zwierzęta, mam wysoko rozwiniętą wrażliwość na wszystko co żyje, pochylam się nad każdym stworzeniem, które wpadło w tarapaty, choćby to miała być mucha, a psy i koty rozczulają mnie na maksa, zwłaszcza chore i cierpiące, porzucone i skrzywdzone. Pracując na etacie nie jestem w stanie sama pomóc zbyt wielu, zaczęłam zastanawiać się nad tym co mogę zrobić, aby wykorzystać swój talent i zamieniać go w konkretne dobro.

I wtedy pojawił się pomysł stworzenia platformy, której misją będzie połączenie twórczej mocy wielu ludzi kreatywnych z działaniami  charytatywnymi na rzecz zwierząt. Tak powstała Kreatura-Art.

Dołącz do świata piękna i empatii, zacznij zmieniać świat na lepszy.

Zapraszam serdecznie

Renata Romanowska

Written By

Kreatura Art

Be the first to comment “O co chodzi z tą Kreaturą-Art?”